Talpix: Apie mus

Apie projektą


Kodėl verta rinktis „Talpix”?


Talpykla skirta naudotojams, kurie neturi galimybės savo nuotraukomis pasidalinti interneto platybėse su kitais asmenimis. Mes suteiksime kokybišką, greitą ir saugų nuotraukų, įvairiausių paveikslėlių talpinimą visiškai nemokamai. Tai patogesnis būdas parodyti savo atliktus darbus klientams, perteikti vaizdinę informaciją ar pasidalinti linksmais prisiminimais su draugais.

Ar mano nuotraukos po kurio laiko bus ištrintos?


Dauguma talpyklų Jums siūlo nuotraukų talpinimą 30 ar 60 kalendorinių dienų. Mūsų talpykloje Jūsų patalpinti paveikslėliai niekada nebus pašalinti. Jie saugomi neribotą laiko terminą, bet trinami tik tuo atveju, jei jie pažeidžia talpyklos taisykles, administracija gauna skundą iš trečiųjų asmenų arba jas pašalina pats įkeltų nuotraukų savininkas.

Ar talpinamos nuotraukos yra privačios?


Jūsų įkeltų nuotraukų nuorodos yra šifruojamos 5 atsitiktinių simbolių kodu, todėl nuotrauka tampa viešai pasiekiama tik tuo atveju, jei nuorodą platina pats savininkas.

Kiek nuotraukų galiu patalpinti vienu kartu?


Talpykla leidžia vienu metu įkelti 150 nuotraukų, o kiekvienos svoris gali siekti net iki 20 MB, nepriklausomai nuo nuotraukos formato ar dydžio. Tačiau jei norite įkelti daugiau nei 150 nuotraukų - nuotraukas talpinkite atskirai.

Kaip ištrinti įkeltą nuotrauką?


Nuo šiol įkeltus paveikslėlius ar nuotraukas gali ištrinti pats savininkas. Pašalinimo nuoroda ir detalesnė informacija matoma nuotraukos peržiūros puslapyje.

Kas yra „Privati nuotrauka”?


Jei prieš įkeldami pažymėsite varnelę ties „Privati nuotrauka”, jūsų įkeltos nuotraukos nebus rodomos visiškai niekam iki kol nepasidalinsite nuorodos.


Aptarnaujame 363,550 paveikslėlius.
Saugome 453.52 GB Jūsų duomenų.